Katy Perry Biography

ترجمه متن آهنگهای خارجی – کتی پری

 

Katy Perry Biography

تاریخ تولد:25 اکتبر 1984

محل تولد: Barbara, California, USA

نام حقیقی: Katheryn Elizabeth Hudson

قد:  170 سانت

بیوگرافی:

     کتی پری در کالیفرنیا بدنیا آمد. کتی فرزند وسطی یک خانواده روستایی است. یک خواهر بزرگتربه نام Angela Hudson و یک برادر کوچکتر به نام Danny دارد. خانواده او یک خانواده بسیار مذهبی هستند و اولین کار هنریش آواز خواندن در یک کلیسا بود. اشتیاق موسیقی در او بیشتر و بیشنر میشد و در سن 15 سالگی بود که برای اولین بار به Nashville سفر کرد و تجربیاتی در باره شعر نویسی کسب کرد.

     او در ابتدا برای Red Hill خوانندگی کرد و آلبومی را با نام حقیقیش Katy Hudson ضبط کرد که موفقیت خواصی بدست نیاورد.در سن 17 سالگی به لس انجلس سفر کرد و در آنجا با کارگردانی به نام Glen Ballard همکاری کرد ولی نتوانست در آنجا نیز موفقیتی کسب کند. در سال 2004 بود که برای Columbia Records خواند ولی باز موفقیتی بدست نیاورد و از انجا بیرون آمد.

     در کلمبیا مدیری کتی پری را به ریسی به نام  Jason Flom معرفی کرد که در نتیجه باعث شد که برای Capitol Music Group بخواند. کتی آلبوم دومش را به نام One of the Boys به بازار عرضه کرد که از موفقیت چشمگیری برخوردا شد.

     پری در حال حاظر به عنوان یک سوپر استار میدرخشد و جای پایش را در با آلبوم بعدیش به نام Teenage Dreams که شامل آنگهای بسیار زیبایی به نامها California Gurls و Firework میباشد، محکم کرده است. سپس جوایز رکوردهای بود که بر او سرازیر شدند. در سال 2012 بود که کتی پری پا به عرصه سینما نیز نهاد و در فیلمی به نام Part of Me ایفای نقش کرد.

اطلاعات بیشتر:

همسرش Russell Brand بوده که از 23 October 2010 تا 16 July 2012 با هم زندگی کردند و سپس طلاق گرفتند.

پری نام خانوادگی مادرش است.

از دوستان صمیمی ریحانا، Perez Hilton و Adam Lambertو Shannon Woodward است.

دختر برادر کارگردان Frank Perry میباشد.

موهایش طلاییست که آنهارا رنگ مشکی می کند.

با Russell Brand در هندوستان ازدواج کرده بود.

وقتی که کوچکتر بود حق دیدن کانال MTV را نداشت.

گیتار الکتریک و گیتار آکوستیک مینوازد.

در تولد 28 سالگیش با میشل اوباما (همسر رئیس جمهور وقت آمریکا) ناهار خوردند.

از مشخصه هایش:

صدای زنانه کلفت

موهای مشکی و چشمانی آبی

لباسهایی رنگی

کلاه گیسهای رنگی

او چه میگوید:

اگه فردی یه مدل زندگی میخواد میتونه شبیه Miley Cyrus باشه.

در مورد اینکه میخواد چه فردی را ببوسد میگوید: Scarlett Johansson رو قبل از اینکه ازدواج کنه و Ryan Reynolds رو. اون خیلی خوشگله و عاشق اون نگاه 1940 هستم.

در مورد رابطه اش با ریحانا میگوید: ما با هم دوستیم و جفتمون طرفدار رولرکوستر هستیم و . . .خیلی خوبه که یه دوست دختر داشته باشی. از اینکه دخترای خوشگل مشگل تو زندگیم باشد افتخار میکنم و اون یکی از اوناست.

در مورد اینکه ریحانا به مجلش عروسیش نرسید میگوید: ناراحت بودم که نتونست بیاد ولی بذارین قول بدم بهتون که هیشکی بیشتر از اون از نیومدنش ناراحت نبود. اون نیومد ولی ما هنوزم دوستای خوبی هستیم.

ببینین، هر زن و شوهری راجع به بچه داشتن حرف میزنن ئلی ما تصمیمی نداشتیم. راسل کلی بچه میخواست و من هم فکر می کن ماگه دورو برت پر بچه باشه چیز شگفت انگیزیه. قطعا دیگه فرصت صحخبت در مورد این مسئله رو پیدا نمی کنیم. مهمه که قبل از بچه دار شدن با هم لذت ببریم.

خوانندگی برام خیلی مهمه ولی وقتی بچه ها میان دورو برم مرگز توجهم به سَمتِ اوناست. من هرگز بچه هامو فدای شغلم نمیکنم.

در مورد آهنگش به نام I Kissed a Girl میگوید: این آهنگ در مورد یکی از دوستای بچگیمه که وقتی 15 سال داشتم همدیگرو بوسیدیم و اون خیلی خوشگله و پوست نرم و لبای قشنگی داره. ما هنوز هم با هم دوستیم ولی هرگز بهش نگفتم که این آهنگ رو برای اون سرودم.

در مورد خوردن ناهار با بانوی آمریکا میگوید: حالا دیگه جشن تولدم کامل شد!

Translated by: www.hottranslatedlyrics.com

Source website: www.imdb.com

Nima J. Gol

About Nima J. Gol

Music is Life.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Katy Perry Biography

  1. dina says:

    mamnun
    man asheghe Katy hastam az tarafdaraye paro paa ghors 🙂
    ziad jame nabud vali bazam merC

Comments are closed.