Adam Levine Biography

Adam Levine Biography

تاریخ تولد: 18 مارچ 1979

محل تولد: لُس انجلس، کالیفرنیا، آمریکا

نام کامل: Adam Noah Levine

نام مستعار: Sharky

قد: 182 سانت

مشخصه هایش:

رقصیدن احساسی.

استفاده کوتا ه و بلند از صداهایی چون آه ه ه و آره ه ه.

تاتوهایی که بر روی بدن خود دارد.

بیوگرافی:

     خواننده اصلی گروه Maroon5، در لُس انجلس به دنیا آمد و بزرگ شد. او موسیقی را با دوستانش  Jesse Carm و Mickey Madden آغاز کرد. اولین باری که در این حرفه به مشکل بر خورده بود، زمانی بود که به مدرسه میرفت و در اجرایی که داشتند “لاوین” آنقدر خجالت زده بود که پشت به تماشاچیان برنامه را اجرا کرد.

     گروه آلبومی را به نام The Fourth World را در سال 1997 بیرون دادند. سپس، “لاوین” به نیو یورک رفت تا در رشته موسیقی و در دانشکده Five Towns College ادامه تحصیل دهد. در زمانی که در نیو یورک بودند، بوسیله نمایشهای موسیقی جدید احاطه و شد و تحت تاثیر آنها قرار گرفت که به او چشم انداز جدیدی از شعر نویسی و خوانندگی دادند. او پس از یک ترم از دانشکده انصراف داد و با Carmichael به کالیفرنیا برگشتند تا گروه را دوباره احیا کنند.

     “لاوین” شروع به نوشتن اشعار کرد در حالی که تحت تاثیر جداییش با دوست دخترش قرار گرفته بود. پس از اضافه شدن یک گیتاریست دیگر به نام James Valentine، گروه Maroon5 رسما کار خود را آغاز کرد. گروه آلبوم خود را در سال 2002 با نام Songs About Jane را که شامل آهنگهای بین المللی چون This Love و Sunday Morning و She Will Be Loved بود به بازار عرضه کرد.

اطلاعات بیشتر:

مشکل ADHD یا مشکل کاهش توجه دارد.

خواننده اصلی Maroon5 است.

بیتل ها را قهرمان خود میداند.

پدر مادرش از هم طلاق گرفتند. یک برادر به نام Michael و یک خواهر ناطنی به نام Julia دارد. از مادر و ناپدریش هم خواهر و برادی به نامهای Sam و Liza دارد.

او با جفت دست است و اشعارش را با دست چپش می نویسد و با دست چپ نقاشی می کند ولی برای انجام دیگر کارها دست راستش را ترجیح میدهد.

در سال 2005 ترقوه اش را شکست.

در Hollywood Hills به همراه دوست نزدیکش Gene Hong سکونت دارد.

از سال 2010 تا 2012 با دختر مدل “ویکتوریا سیکرت” و “اسپورتس ایلاستریتد” به نام Anne Vyalitsyna رابطه داشته. Anne Vyalitsyna در مجله “پیپل” اعلام کرد که با وی در شرایطی کاملا دوستاده جدا شده است.

تاتوی “222” بر روی ساعدش نشانه شماره دَرِ اولین استودیوییست که Maroon5 برای اولین بار در آنجا کار کرده بود.

پاپرینتی بر روی شانه راستش دارد که ‘Frankie Girl’ در زیر آن نوشته شده است.

او چه میگوید:

بیشتر عمرم رو بدون لباس بودم و اکثرا مردم به من میگن اینجوری اصلا صحیح نیست.

اصلا نمیفهمم چطور میشه دو سَبکِ راک اند رول زندگی کرد ولی هنوز رومانتیک موند!

در مورد دوست دخترش Maria Sharapova میگوید(بصورت سانسور شده ترجمه شده است): وقتی در کنار هم بودیم هیچ صدایی از خودش در نمیاورد! نمیدونین چقدر نا امید کننده بود! من هم مثل بقیه پسرا فکر می کردم از اون دخترایی باشه که جیغ و داد زیاد بکنه ولی موقعش مثل یه قورباغه مُرده فقط دراز میکشید. حتی وقتی من هم میخواستم سر و صدا در بیارم عصبانی میشد و میگفت “تمرکزم و به هم میزنی!”

کافئین مثل یه دختر جذاب می مونه که چیزی برای گفتن نباشه. کلشو میخوری و هنوز احساس تهی بودن می کنی.

     در زندگی واقعی از نظر زهنی گیجم و این من رو قادر می کنه که شعر هامو بنویسم. من “پایسیس” هستم و میگن پاسیسها خیلی حساسن. اگه آدمها با خودش صادق باشن میبینن که همشون این وجه رو دارن.

     گروه موسیقیت بدون خواننده اصلی ناقص می مونه، نمیمونه؟

     اگه دخترا میتونن ماهارو “رفیق” صدا کنن، خب چرا مانتونیم اونارو “جو جو” صدا کنیم؟ بعضیهاشون البته با گفتنش مغرور میشن.

     من میتونم درد بزرگی برای بقیه باشم. این قسمتی از منه و فکر نکنم فردی باشه که من بشناسمش و فکر نکنه که من درد بزرگش باشم. اما من واقعا مهربون هم هستم و کاملا مهربون و جامعه دوست. خب تفاوت زیادی بین عوضی بودن و درد بزگ بودن هست.

هروقت میخوام برم رو استیج، با این فرض میرم که همه من رو دوست دارن.

      در مورد اولین بوسه اش میگوید: اسمش “کَتی” بود و من 11 سالم بود که از من خواست بعد شام بریم بیرون و قدمی بزنیم. 10 قدمی نگذشته بودیم که احساس کردم حس بوسیدنش گرفته. من هم ترسیده بودم و هم هیجان زده بودم. ت ااینکه به خودم اومدم و آزمایش بوسیدن رو انجام دادم!

     اگه واقعا از دختری خوشم بیاد، میرم شعری مینویسم و میخونم و مطمئن میشم که اون آهنگی رو که براشون نوشتم رو شنیدن. همیشه شجاع بودم و این یه رابطه کوتاه و مفیده ولی ما (او و دوست دختر قبلیش) واقعا عاشق هم بودیم و وقتی به هم زدیم، قلبم شکست. نه پولی داشتم و نه کاری. تمام چیزی که داشتم یه دختری بود که عاشقش بودم و رویای خواننده معروف شدن تو سَرَم. اینطور بود که “باید این (موقعیت) رو تبدیل به چیز خوبی کنم وگرنه بد میشه”.

       من واقعا تحت تاثیر ازدواج قرار گرفتم. میخوام درس ازدواج بخونم! میخوام در موردش اطلاعات بدست بیارم.میخوام بفهممش. میخوام بدونم میخوام ازدواج بکنم یا نه. نمیخوام بپرم توش. چون این کار برای هیچ فردی خوب نیست.

     دو دسته مرد وجود داره. اونایی که زن ستیزن و مردایی که عاشق زنها هستن، و فکر می کنن که شگفت انگیز ترین مردای تو دنیان. و من جزو گروه دومم! شاید یکی از دلایلی که من بی قید و بند هستم میخوام با خیلی هاشو نباشم اینه که عاشقشون هستم!

Translated by: www.hottranslatedlyrics.com

Source Website: www.imdb.com

Nima J. Gol

About Nima J. Gol

Music is Life.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.