Rihanna Biography

Rihanna Biography

زاد روز: 20 فبریه 1988

زادگاه: St. Michael – Barbados

نام واقعی: Robyn Rihanna Fenty

نامهای مستعار: RiRi – Carbbean Queen – The Barbados Babe

قد: 173 سانت

اورا میشناسند به: لباسهای چرمی، مدل موهای همواره در تغییرش، به لهجه مخصوص باجانیش، تاتو هایش.

بیوگرافی

خانواده باربدینی سیاه پوستی دارد که پدرش Ronald Fenty و مادرش یک سیاه پوست گینه ای به نام Monica Fenty دارد. 2 برادر کوچکتر به نامها Rorrey و  Rajad دارد.                         زندگی او از زمانی تغییر کرد که یکی از دوستانش اورا به Evan Rodgers که یک تولیدکننده اهل نیو یورک بود و برای مدت کوتاهی برای تفریح به باربادوس محل زندگی ریحانا آمده بود. رادگرز قرار ملاقاتی با Jay-Z را برای او فراهم کرد. او صدای ریحانا را  شنید و فهمید که آینده درخشانی خواهد داشت. او را به Def Jam برد و در آنجا درحالی که تنها 16 سال داشت اولین آهنگ خود را ضبط کرد. الگوهای خوانندگیش Alicia Keys, ‘Beyonce Knowles’ Destiny’s Child, Madonna, Mariah Carey, Janet Jackson, Whitney Houston, Gwen  Stefani, Bob Marley و  Brandy Norwood بودند.

در مسابقه خوانندگی مدرسه اش آهنگ Hero ماریا کری را اجرا کرد.

     در اهنگ Please Don’t Stop the Music خود از تِمِ آهنگ Wanna Be Startin’ Somethin’ مایکل جکسن استفاده کرده است.

بنا به منبع Forbes Magazine در سال 2008 بالغ بر 15 میلیون دلار درآمد داشته.

     دوست پسرش Chris Brown که از هم جدا شدند، به 5 سال مجازات تعلیقی و 6 ماه کار اجباری و 1 سال مشاوره اجباری بخاطر حمله ای که به ریحانا در سال 2009 انجام داده بود محکوم شد.

دوست نزدیک کتی پری، بیانسِ و جی زی است.

     درفبریه 2009 زمانی که ریحانا و دوست پسر قبلیش Chris Brown در جشن جایزه گِرَمی میبایست شرکت می کردند، چون کریس در همان شب دستگیر شد، نتوانستند در آن جشن شرکت کنند و این امر بعدها باعث دعوای فیزیکی بین کریس و ریحانا شد.

     پس از فروش 62 میلیون کپی از آهنگهایش از سال 2005، ریحانا تبدیل به موفق ترین خواننده دهه اخیر تبدیل شد.

     آهنگ بحث برانگیز ریحانا به نام S&M که با همراهی بریتنی اسپیرز بوده است در همان اولین روز از پخشش در 11 کشور ممنون التصویر شد. این دومین آهنگ ریحانا بعد از ویدئوی Te Amo است که بعلت داشتن مشکلات اخلاقی در چندین کشور ممنوع شده است.

    در سال 2011 و در طی مراسم BET بود که اسم ریحانا را به استباه بعنوان منتخب تماشاگران اعلام کردند. در اصل برنده آن جایزه دوست پسر قبلیش Chris Brown بود که بعدا جایزه به او داده شد.

     در سال 2011 و برای ضبط کلیپ آهنگ We Found Love زمین یک مزرعه دار را اجاره کرده بودند که در وسط برنامه مزرعه دار آنها را از زمینش بیرون کرد در حالی که از لباسهای نامناسب و لختی ریحانا انتقاد کرد و آن را نا مناسب خواند و برنامه را در آنجا کنسل کرد!

 او چه میگوید:

     عاشق پسرای ریسک پذیرم. از پسرای سیبزمینی پشندی اصلا خوشم نمیاد. اکثرا پسرای خوبین که بهت آسیبی نمیزنن. وقتی میخوای بشینی صندلی را واست بیرون میارن. همه چیز عالی و خسته کنندست! من عاشق ریسکم، و این قسمت ترسناک منه.

در مورد فَشِن میگوید: سعی کنین لباسهارو بپوشین نه اینکه اونها شمارو بپوشن.

     Jesse Williams که موزیک ویدئوی ‘Russian Roulette’ من بازی کرده خیلی خیلی خواستنیه!

      عاشق با اینو اون پریدنم ولی همیشه شماره تلفنمو به هر فردی نمیدم. ولی قرار میذارم. میخوام از ازادیهام استفاده کنم. پسرار و از سر تا پا زیر نظر میگیرم.

     در مورد مردی که بتواند اورا تحت تاثیر قرار دهد میگوید: باید تو تخت خواب ***** و **** خوبی داشته باشه. زیبایی های درونی شخص هم مهمه ولی بدون *** خوب که زندگی جذابیتی نداره!

     وزنم نوسان داره ولی ازو دخترا نیستم که هر روز خودمو بکشم! قدم 173 سانته و وزنم 60 کیلو.

بیشتر از لس انجلس تو لندن زندگی کردم. لندن واسه من مثل خونست.

     اولین باری که کتی پری رو ملاقات کردم شخصیتش منو جذب کرد. احساس کردم خودشه و خیلی دختر باحالی بود و شوخ طبع بود.

     در مورد اینکه جشن عروسی دوستش کتی پری را از دست داد و به جشن نرسید میگوید: هیچوقت سر این موشوع خودمو نمیبخشم. خیلی هفته افتضاحی بود. خیلی ناراحتم که به عروسیش نرسیدم.

     در مورد بچه دار شدن میگوید: راستش زمانشو برنامه ریزی نکردم! شاید 1 سال دیگه. شاید 10 سال دیگه. هروقت وقتش باشه. منظورم اینه که خیلی کارای نا تموم دارم قبل از بچه دار شدن. اگه بچم دختر باشه حتما (مثل خودم) سرکش میشه. دوست دارم بچه هامو تو باربادوس (محل تولد خودم) بدنیا بیارم.

     قطعا به این باور دارم که حق بچه داشتن پدر و مادرشه. این خودخواهی منو نشون میده که بگم “نه، میخوام لقاح مصنوعی انجام بدمچون میتونم خودم این کارو بکنم!”. میتونم این کارو بکنم، ولی اصلا منصفانه نیست. منظورم اینه که هری بیاد سر راهم میتونم کنترلش کنم ولی یه زندگی خوب زندگی که توش عروسی و بچه باشه.

     با تمسخر سوال من را در مورد اینکه آیا با پسری دوست است میگوید: خیلی دوست دارم حبابتون نترکونم ولی راستشو بخوای من با دخترا قرار میذارم.

     در مورد کریس براون دوست پسر قبلیش از او سوال می کنم: اینکه چطور از اونهمه ماجرا رها شد باور نکردنیه. حتی وقتی که انگار کل دنیا بر ضدش بودن، میدونین که چی میگم. واقعا عاشق آهنگاشم، یکی از طرفداراشم، همیشه هم بودم، حالا یه کدورتایی هم آشکارا بین ما بوجود اومد. ولی همه اونهارو پشت سرم گذاشتم. خیلی عصبانیت وجود داشت. خیلی خوشحالم که از اونهمه مشکلات کاری رها شد. هیچوقت دعا نمی کنم که براش بدی اتفاق بی افته. هرگز هم نکردم.(2011)

     در مورد کم کردن وزنش در سال 2012 از او سوال می کنم: وقتی به تورم رفتم تمام اون 5 فاکتور رژیم غذایی رو از پنجره ریختم دور. نمیتونی ادامش بدی وقتی که برنامت انقدر سخت باشه. راستش هیچ عقیده ای ندارم که چرا هنوزم دارم وزن کم می کنم. خیلی داره آزارم میده چون س** و ب***م کوچیک شدن و شروع کردم به خوردن همه چیز.

     در مورد اینکه آیا با اینکه با لباسهای زیر عکس بگیره و چاپ بشه مشکلی نداره: نه اصلا. مخصوصا اینکه با فوتوشاپ روش کار کرده باشن. من با لباسهای زیرم هم خیلی راحتم البته در برابر آدمایی که سنشون مناسبه. مامانم منو میکُشه اگه بدون لباس عکسی بندازم. اون منو با قانون و مقرارات خاص خودش بزرگ کرده.

Source website: www.IMDB.com

Translated by: www.hottranslatedlyrics.com

Nima J. Gol

About Nima J. Gol

Music is Life.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.