Christina Aguilera Biography

Christina Aguilera Biography

تاریخ تولد: 18 دسامبر 1980

محل تولد: آمریکا، نیو یورک، استیتن آیلند

نام حقیقی: کریستینا ماریانا اگیولِرا

نام های مستعار:

Chrissy
X-Tina
Baby Jane
Candy

قد: 157

بیوگرافی:

اصلیتی ایرلندی اکوادری دارد.

وقتی نو جوان بود پدر و مادرش از هم جدا شدند و با مادرش زندگی کرد. کریستینا هدف اصلیش در زندگی و از همان کودکی آن بود که خواننده شود و در سن 12 سالگی (1989)

بود که از سوی MMC برای تست خوانندگی دعوت شد. در سال 1999 بود که اولین آهنگ خود را به نام Genie in a Bottle را خواند. از آن به بعد برای خود میلیونها طرفدار پیدا کرده است و میلیونها کپی از آهنگهای او فروخته شده و چندین جایزه نظیر جایزه گِرَم، را از آن خود کرده است و همچنین نامزد 6 جایزه MTV نیز شد. او حتی یک آلبوم لاتین هم به بازار عرضه کرده و بر روی دومین آلبوم لاتین خود نیز کار می کند.  خوانندگانی که از آنها الگو گرفته اند ماریا کَری، جَنت جَکسن و ویتنی هوستون می باشند.

دانستنیهای بیشتر:

اورا به صدای رسا و قدرتش در خواندن در گروه های دسته جمعی میشناسند.

لنزهای آبی روشن استفاده می کند، گرچه چشمان خودش آبی تیره است.

موی کریستینا نقره فام (طلایی مایل به سفید) است.

در وبریه 2000 جایزه گرَمی بهترین هنرمند جدید را از آن خود کرد.

در سال 2001 در تبلیغ محصولات “کوک” ایفای نقش کرد.

از Warlock Records و Platinum Recording  و تهیه کنندگانی چون Robert Allecca و  Michael Brown  به دادگاه شکایت کرد، تا آهنگ Just Be Free را که در 14 سالگی خوانده بود به بازار عرضه نکنند.

گرچه نصف، اکوادوریست و یک آلبوم اسپانیایی نیز عرضه کرده است ولی به هیچ وجه به زبان اسپانیایی مسلط نیست.

چهار برادر خواهر دارد. برادری به نام Michael (1996)، نا برادری به نام Casey، یک خواهر کوچکتر به نام Rachel (1986)، و یک نا خواهری به نام Stephanie.

در میان ورزشها به بیسبال و والیبال علاقه دارد.

دو سگ به نامها Chewy و Stinky دارد.

فروشگاه زنجیره ای کفش به نام خودش را دارد که بر عهده ES Orginals است با جعبه کفشهایی که هم میتواند کاور سی دی باشد و هم عکس خود را در آن جای دهند. نا  پدریش Jim Kearns نام دارد.

یک ون Cadilac و Range Rover دارد.

در سال 2003 از فروش آلبومهایش 29.7 میلیون دلار از آن خویش کرد.

چهار تاتو دارد. پشت گردنش، سمت چپ کمرش، مچ چپش و بازوهایش.

همسرش Jordan Bratman یک مجری موسیقیست.

در آهنگ و موزیک ویدئوی امینم به نام Slim Shady از او نام بده شد و مورد تمسخر قرار گرفت.

نام خانوادگیش اسپانیایست.

او نام فامبش را اَ-گی-لِ-را تلفظ می کند نه اَ-گیو-لَ-را یا اَ-گو-لِ-را.

سه ماه پس از بدنیا آوردن پسرش Max به استدیو برگشت تا آلبوم Bionic را ضبط کند.

50 میلیون (کپی) از البومهایش در سراسر دنیا به فروش رسیده است.

او چه میگوید:

این اصلا حقیقت نداره که منو بریتنی از هم بدمون میاد. نه اون از من متنفره نه من از اون. به تمام افتخاراتی که کسب کرده افتخار می کنم و باور دارم بریتنی انسان سختکوشی هست. هیچ چیز جز عشق براش ندارم.

در مورد آهنگ Slim Shady امینم میگوید: خیلی اهانت آمیز و منزجر کننده بود و بالاتر از اینا اصلا حقیقت نداشت.

خیلی دوست دارم برنده باشم، متفاوت باشم. یک کم سرکشم.

به نظر من سایز بدنتون هرچقدر که باشه مهم اینه که قبولش کنین. هیکل خانومها چیزیه که همه جورش قشنگه کاش خانومها همشون به هیکل خودشون افتخار کنن.

میخواین بخواین، نمیخواین نخواین ولی من عمرا بخاطر فردی خودمو تغییر بدم.

تو این شغل من، همه چیز به اعتیاد، فروش آلبومها و برنامه مسافرتی دیوونه کننده، اجراها و خیلی راحت آدم توشون گم میشه.ولی واسه من، بالاترین چیز (تو این کار) ارتباط با هوادارانم و لمس زندگیشونه.

موقع راه رفتن سینه رو بدین جلو  و سرتونو بالا نگه دارین.

تلاق پدر مادرم تو کودکیم و لحظه های سختی که تو مدرسه داشتم باعث شد شکل بگیرم، باعث شد سریعتر بزرگ بشم.

تو بچگیم مشکل کمبود پدر نداشتم چون مامانمو داشتم و مردمی که منو دوست داشتن.

در مورد همراه عروس. . . (که در مراسم عروسی در ابتدای ورود به سالن تا انتهای آن دست عروس در دستان مرد خانواده مثل پدر  یا برادر است و در انتها وی دست عروس را در دستان داماد میگذارد و به این معناست که تا حال ما از او مراقبت می کردیم و از این به بعد این امر بر عهده تو (داماد) است.). . . میگوید: من یه بازیگرم، خودم میتونستم راحت و به تنهایی تا آخر راهرو برم ولی (در اون لحظه) اینو درک کردم که چقدر زیباست که یک حامی مرد تو زندگیت داشته باشی و اون بخواد دستت رو تو دستای همسرت بذاره که قراره یک عمر پناه تو باشه.

 عکس چسبوندن تو آلبوم، خب من عاشقشم و میتونم هفته ها رو زمین بشینم و شروع کنم چسبوندن عکسهایی که گرفتم.

او در مورد دوباره چاق شدنش میگوید: من چنیدن ساله که تو این حرفه هستم. اولین بار 17 سالم بود که روی سن رفتم. شما هرگز نمیتونی واسه مدت زیادی تو یه چیز عالی باشی. نمیتونی همیشه بی عیب و نقص، لاغر، خوش اندام باشی و بدنت (مرهارو) از خود بی خود کنه. (ولی) باید قوی باشی، محکم و از خودت مطمئن باشی. ماها خب خیلی زیر ذره بین هستیم و همیشه مو شکافی میشیم. تا وقتی میتونم خودمو تائید کنم که از هیکلم راضی باشم. من دوست پسری دارم که منو با همین هیکل دوست داره. منم عاشق هیکلم هستم،  عاشق پسرم هستم چون سالم و خوشحاله و فقط این برام مهمه. کلا چاق بودم، لاغر بودم، تو این حرفه هر دو نع هیکل و داشتم و چه لاغر بودم  و چه چاغ همش به من سرکوفت زدن. بیخیال همش یه مشت وز وزه، کلا نادیده میگیرم این حرفارو.

در مورد این حرف مردم که تو زیاد لاتین نیستی: خب خودم یه عمره دارم باهاش سر و کله میزنم. آره نمیتونم لاتین رو خوب صحبت کنم. درست از وسط نصف شدم، نصف ایرلندی و نصف اکوادوری. قطعا دلیلی نمیبینم که بخوام نژادمو واسه دیگران به اثباط برسونم. خودم که میدونم کی هستم.

وقتی پسرم بر گشت و بهم نگاه کرد و گفت “مامن خیلی خوشگلی” اون لحظه یک لحظه مادرانه ای بهم دست داد که هیچوقت فراموشش نمی کنم.

Source Website: www.IMDB.com

Translated by: www.hottranslatedlyrics.com

Nima J. Gol

About Nima J. Gol

Music is Life.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.