Alex Morph Biography

Alex Morph Biography

 

     بعنوان یک دی/جی و تولید کننده در صحنه های جهانی رقص، شهرت الکس م.و.ر.ف در حال بیشتر شدن است. با بیرون دادن کارهایی چون an angel’s love، life less ordinary، sunset boulevard و رمیکس سازی و همکاری با هنرمندانی چون Armin van Buuren, Paul van Dyk, Within Temptation, Faithless, Gareth Emery, Dash Berlin, Protoculture  و غیره، وی همیشه یک قدم در کیفیت و انرژی در کار منحصر به فرد بود. در میان تمامی تولید کنندگان الکس م.و.ر.ف توانست خود و صدای خود را بارها و بارها به همگان بشناساند و رنگینکمانی از کارها و رمیکسهای خود را با کیفیتی بالا عرضه کند.

     یکی از بزرگترین کارهایی که بر روی سن رقصها در سال 2007 اجرا میشد، کار مشترکی از Mega-Smasher به نام ‘Life Less Ordinary، که رتبه یک را بدست آورد که نتیجه اش زیاد شدن اعتیاد در سراسر جهان و سوزاندن نام الکس م.و.ر.ف در نقشه ترنس دنیا برای همیشه بود. دلایل کافی برای Paul Van Dyk وجود داشت تا الکس رو در استودیوی خود حبس کند تا 2 کار را با همکاری هم  van Dyk/M.O.R.P.H، و به نام in Between بسازند. با Armin van Buuren and Ana Criado، یک پروژه 3 تایی چون Winter Stayed’  را ساختند.

     بعنوان یک دی/جی الکس م.و.ر.ف بخوبی میدانست چطور جمعیت را دور هم جمع کند و چطور با انها ارتباط برقرار کند. تجربیاتش در کلابها و فستیوالهای بزرگی چون Trance Energy, Mayday, Gatecrasher, Nature One, Soundtropolis, Cream Ibiza, A State of Trance events, Stadium of Sound و غیرهف واقعا انسان را تحت تاثیر قرار میداد.

     الکس همچنین سازنده و میزبان رادیوی جهانی HeavensGate نیز میباشد. به همراه یار همیشگیش Woody van Eyden، آنها کارهای رادیویی خود را در بیش از 50 ایستگاه رادیویی در کل جهان عرضه کردند و به سرعت هواداران زیادی رو برای خود بدست آوردند. در سال 2009 در حالی که در لیست بهترین 100 DJ Meg قرار گرفت زمان آن فرا رسیده بود که آلبوم Purple Audio خود را که بسیاری منتظر آن بودند را عرضه کند. آلبوم با موفقیت دلگرم کننده ای روبرو شد. رمیکس آلبوم توسط هنرمندان نام آور دیگری چون Menno de Jong, Estiva, Signum, Woody van Eyden نیز انجام شد که خود رکوردی در سال 2010 به حساب می آمد.

     در سال 2011 سر وی توسط شرکت در تورهای دور دنیا و ساختن آلبومهایش کاملا شلوغ شد و وی را یک تولید کننده فرمند در آلبوم Purple Audio’ که شامل 17 آهنگ جدید م.و.ر.ف در Prime Mover ساخت و یک سال پر موفقیت دیگر را نیز برای این استاد آلمانی به ارمغان اورد.

Prime Mover  ترجمه صوتی مرحله بعد الکس م.و.ر.ف می باشد که جزء بزرگترین کارهای وی میباشد.

Translated by: www.hottranslatedlyrics.com

Nima J. Gol

About Nima J. Gol

Music is Life.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Alex Morph Biography

  1. kirsten says:

    یک دنیا ازت ممنونم
    خاک پاتم داداش

Comments are closed.