Papa Roach Biography

Papa Roach

 

تشکیل شده است از:

(جاکوبی شادیکس) کابی دک: خواننده

(جری هارتون) جری: گیتار

(تابین اسپرانس) تابین: گیتار بیس

تونی پالرمو: درام

محل سکونت: کالیفرنیا، آمریکا

ژانر موسیقی: هارد راک، هوی متال، رپ راک

شروع کاری گروه: 1993 تا حال

بیوگرافی:

      پاپاروچ گروه موسیقی راک آمریکایی از واکاویل کلیفرنیا هستند. اولین آلبوم پر فروششان تریپل-پلتینیم و آهنگ اینفست نام داشت که در سال 2000 به بازار عرضه شد. موفقیت بعدیشان را مدیون آهنگ لاو-هیت-ترجدی هستند که در سال 2002 به بازار آمد و سپس آهنگ گتینگ اوی ویث مردر در سال 2004، د پارامور سِشنز در سال 2006 و متا مورفیسز در سال 2009. هفتمین آلبوم گروه، تایم فور انیهیلیشن، که در سال 2010 به بازار آمد بالغ بر هجده میلیون کپی از آن را در سرتاسر دنیا فروختند که معروفترین آهنگهای آن عبارتند از: لست ریزالت، بیتوین انجلز اند اینسکتس، شی لاوز می نات، …تو بی لاود، سکارز، فور اور، هالیوود هو**.

     شکل گیری گروه پاپاروچ به ژانویه 1993 باز میگردد، زمانی که خواننده گروه جکوبی شادیکس و جازیست گروه دیو باکنر همدیگر را در دبیرستان شهر واکاویل در طول یک بازی فوتبال ملاقات کرده که در نهایت صحبتشان به موسیقی کشید. آنها بعدها با شیپور زن گروه بن لاثر و گیتار بیس زن گروه ویل جیمز آشنا شدند. آنها پس از مدتی تصمیم گرفتند که وارد “تلنت شو” مدرسه شوند و در آنجا آهنگ فایر از جیمی هندریکس را اجرا کردند. ولی یکی درمیان مسابقه ها ی خوانندگی را نمیبردند و در نهایت بر این شدند که شیپور زن گروه را با جری هارتون گیتاریست گروه که از دبیرستان وندن که توسط دوست دخترش که از هواداران گروه بود معرفی شد، در آن عوض شد.

     در سال 2000 توری به انگلستان داشتند و نشان از مشهور شدن و معروف شدنشان در کل دنیا داشت. از آهنگ بلاد برادرز آنها نیست در یکی از بازیهای کامپیوتری استفاده شد. سپس در سال 2003 بود که پاپاروچ سومین آلبوم بزرگ خود را به نام دنسینگ این د اشز بیرون دادند که در نهایت به گتینگ اِوی ویث مردر تغییر نام داد. تولید کننده این آلبوم هاوارد بنسون بود که پس از اتمام آن آهنگ معروف آلبوم به نام گتینگ اِوی ویث مردر را کلیپ کردند. در سال 2005 گروه تورهای متعددی را به همراه گروه های دیگری چون اسلیپنات، دِد پواِتیک، تراست کامپنی، کرونیک فیوچر، اِسکییندرد، 311 و آنریتن لا در آمریکا و اروپا برپا کردند.

     در سال 2006 بود که پاپاروچ چهارمین البوم خود را با نام دِ پارامور سشنز به بازار عرضه کرد.  انتخاب این نام برای البوم بخاطر احترام به مکان پر کردن آلبوم “پارامور مَنشن” بود. این آلبوم در مجله معروف بیلبورد 200 چارتز در مکان 16 قرار گرفت. سپس گروه تورهای جدید آمریکا و اروپای خود را برای البوم جدیدشان، به همراه گروه هایی چون گانز اِن روزِز، دِفتونز،  در آگوست 2006 آغاز کردند. در 25 آپریل 2007 بود که خبری از جدا شدن موقتی جازیست گروه به خاطر دلایل شخصی، منتشر شد.

      در آگوست 2012 بود که گروه اعلام کرد که می بایست برنامه های خود را بخاطر عمل جراحی نا به هنگامی که برای خواننده گروه جکوبی پیش آمده؛ تا اطلاع بعدی متوقف کند. مشکلی که در تارهای صوتی جکوبی بوجود آمده بود باعث شده بود که در چند کنسر اخیرش نیز به مشکلاتی در صدای خود برخورد کند و بخاطر این عمل جراحی او تا 2 ماه قادر به صحبت کردن نبود. در 7 سپتامبر بود که شدایکس در تویتر گروه اعلام کرد که دکتر به او گفته است که گلویش به سرعت در حال خوب شدن است و او بسیار خوشحال، شاکرست.

     در 8 آگوست گروه برنامه های خود را در کشورهایی چون بلاروس، روسیه، لهستان، سوئیس، ایتالیا، آلمان، هلند، بلژیک و انگلستان، اعلام کرد. آنها 10 و 11 دسامبر کنسرت خواهند داشت.

     از نظر سبک هنری گروه، آنها در تغییرات زیادی بودند که خود نیز به اآن اشاره کرده اند. 2 آلبوم ابتدایی آنها از نظر سبک هنری، نیو متال و رپ متال محسوب میشده. موسیقی انها هارد راک، هوی متال، رپ راک، پست گرتمج به حساب می امده. بعلاوه در سال 2009، آلبومشان بنام متا مورفیسز، همانطور که از اسمش بر می امده، گروه احساس می کردند که موسیقی انها در مقایسه با آلبومهای قبلیشان، در حال تغییرات بزرگیست “تغییراتی که سخت و سریع هستند”. جکوبی شادیکس در مصاحبه ای اعلام کرده بود که دیگر از رپ در موسیقی خود استفاده نخواهد کرد: رپ (در آهنگهای ما) تموم شد! دیگه حوصله رپری رو ندارم. میخوام یه راکر باشم. و این چیزی هست که از بچگی میخواستم. در مصاحبه ای دیگر شادیکس اعلام کرد: ما گروهس هستیم که میخوایم در اون مسیر متال، هاردکور، پانک راک و موسیقی پاپ قدم برداریم و سعی می کنیم این کار رو به نحو احسنت انجام بدیم.

     گیتاریست گروه در مصاحبه ای اعلام کرده بود: واسه ما یه جور متاله. تو این سالها تغییراتی داشتیم. ئرسته که یک سری چیزها هیچ تغییری در صدای ما نکردن  وما دوست داریم چیزای جدید رو هم امتحان کنیم و کار جالبتر بشه.

Source website: http://en.wikipedia.org/wiki/Papa_Roach

Translated By: www.hottranslatedlyrics.com

Nima J. Gol

About Nima J. Gol

Music is Life.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Papa Roach Biography

Comments are closed.