Adele Biography

 ترجمه متن آهنگهای خارجی – آدِلِ

Adele Biography

تاریخ تولد: 5 می 1988

محل تولد: انگلستان – لندن – تاتنهام

قد: 175 سانت

بیوگرافی و دانستنیها: اولین بار در سال 2008 برنده جایزه انتخاب برتر منتقدین انگلستان

(the Brit Awards Critics’ Choice) شد.

      با مادرش در شمال لندن زندگی  می کرد.   تحت   تاثیر   موسیقی   افرادی   چون    Etta James و  Ella Fitzgerald قرار گرفته بود. از مدرسه بریتانیا در سال 2006 فراغ التحصیل شد. بخاطر خونریزی که در تارهای صوتیش  داشت، دستخوش عمل جراحی بر روی آن در 7 نوامبر 2011 شد. نام “هنرمند سال 2011 ” را که توسط “بیلبرد” انتخاب شده بود را از آن خود کرد.

     در سال 2011 در انتخاباتی که توسط “بیلبرد” انجام شد، آهنگ (Rolling in the Deep) او نمره  اول بین 100 آهنگ منتخب را از آن خود نمود و همچنین آلبوم (21) او نیز از بین 200   آلبوم  برتر   مقام  اول  را  کسب  کرد.  او  از  دوستان  نزدیک  هنرپیشه  ” EastEnders” بازیگر فیلم ” Sid Owen ” می باشد. 6 جایزه گرمی سال 2012 رو برای خود کرد. جوایزی چون بهترین رکورد آلبوم سال، بهترین آلبوم 2012، بهترین آهنگ سال، بهترین تکخوان سال، بهترین خواننده پاپ و بهترین موزیک ویدئو کوتاه سال. او یک کارگاه نقاشی مینیاتور دارد. در انتظار فرزند اول خود از دوست پسر خود به نام ” Simon Konecki” است. ترس و وحشتی از پرواز با هواپیما و سفر با کشتی دارد.

او چه می گوید:

     (در مورد آهنگ Heartbreak خود می گوید) تصورشو بکنین که تاحالا تو یه مکان اداری کار نکرده باشین، و احساستون رو بخواین مثل من بازی کنین. نمیخواین به راحتی ازش بگذرین نه؟ چون باید هر شب راجع بهش حرف بزنین!!!

     من عاشق غذا خوردنم و حالم از ورزش به هم میخوره! وقتی برای نرمش و ورزش ندارم. من که نمیخوام عکسمو رو جلد مجله های اونجوری بزنم! میخوام عکسم رو جلد مجله هایی مثل ” Rolling Stone ” و “Q” باشه. من که دلال نیستم. یه خوانندم. ترجیح میدم 1000 کیلو وزنم باشه ولی یه آلبوم معرکه بدم بیرون تا اینکه بخوام شبیه ” Nicole Richie ” باشم و یه آلبوم گندیده بدم. هدف من زندگیه نه پوست و استخون شدن.

     وقتی به اینجا ختم میشه که خودم باشم. کارم زندگیم نیست، من کارم رو به خونه نمیبرم. خب این مثل یه ذره ادراره به گل نشستست و با این تغییری نمیکنه. اونچیزایی که (قبل از خواننده شدنم هم منو خوشحال میکردن) الانم منو راضی می کنن. تیمم همون تیمن و دوستام هم همون دوستا. خب من سر تعظیم در برابر مردمی که به آلبوم “21” من واکنش نشون میدن فرود میارم و هنوزم وقتی یه هنرپیشه ای که عاشقشم رو می بینم مغذم سوت میکشه.

Information source: www.imdb.com

Nima J. Gol

About Nima J. Gol

Music is Life.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

3 Responses to Adele Biography

  1. zabih says:

    thank uuuuuuu

    Nice

  2. Toktam says:

    wow …
    mersi …

Comments are closed.